    LQP03HQ18NH02D - Elementy
    Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQP03HQ18NH02D ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    LQP03HQ18NH02D
    Dodany:
    10+ szt.:
    0.37
    50+ szt.:
    0.34
    100+ szt.:
    0.31
    500+ szt.:
    0.25
    1000+ szt.:
    0.23
    5000+ szt.:
    0.22
    0.20
  2. LQP03HQ18NH02D 0.49
    Do sklepu »
    LQP03HQ18NH02D
    Dławik: film; SMD; 0201; 18nH; 250mA; R: 0,8Ω; ±3 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    LQP03HQ18NH02D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2%