  2. LQW15AN39NH00D 0.19 x10000
    Do sklepu »
    LQW15AN39NH00D
    Dławik: drutowy; SMD; 0402; 39nH; 250mA; R: 0,7 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    LQW15AN39NH00D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -14%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
  3. LQW15AN39NH00D 0.34 x600
    Do sklepu »
    LQW15AN39NH00D
    Dławik drutowy SMD 0402 39nH ±3% 0,25A 0,7R Q:25
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -34%