  1. Rezystor stały do montażu przewlekanego 22 Ω 50 W 1 % ±150 ppm/°C Grubowarstwowy Vishay LTA050F22R00FTE3 29.75 x2
    Do sklepu »
    Rezystor stały do montażu przewlekanego 22 Ω 50 W 1 % ±150 ppm/°C Grubowarstwowy Vishay LTA050F22R00FTE3
    Rezystor mocy Vishay wykorzystujący technologię ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    LTA050F22R00FTE3
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +14%