  1. Electrolytic capacitor, 1000 µF, 16 V (DC), ±20 %, radial, pitch 5 mm, Ø 12.5 mm, MAL213655102E3 9.03 x3
    Do sklepu »
    Electrolytic capacitor, 1000 µF, 16 V (DC), ±20 %, radial, pitch 5 mm, Ø 12.5 mm, MAL213655102E3
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    MAL213655102E3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +12%