  1. MMZ1608Y601BTA00 0.08 x935
    Do sklepu »
    MMZ1608Y601BTA00
    Koralik ferrytowy SMD 0603 600R @ 100MHz 0,5A 0,4R
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    TDK
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.22%
    Min. zamówienie:
    935 szt.
  2. Chip ferrytowy TDK Chip Beads MMZ1608Y601BTA00 300 mA 1 szt. 0.17
    Do sklepu »
    Chip ferrytowy TDK Chip Beads MMZ1608Y601BTA00 300 mA 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    TDK
    MPN:
    MMZ1608Y601BTA00
    Dodany:
  3. MMZ1608Y601BTA00 0.43
    MMZ1608Y601BTA00
    Ferryt: koralik; Imp.@ 100MHz: 600Ω; SMD; 500mA; ...
    TME
    MPN:
    MMZ1608Y601BTA00
    Zmiana ceny:
    +2.38%