  1. Signal light, 24 V (DC), white, 1 cd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1, Q16P1CXXW24E 40.87 x100
    Do sklepu »
    Signal light, 24 V (DC), white, 1 cd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1, Q16P1CXXW24E
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    APEM
    MPN:
    Q16P1CXXW24E
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.12%
    Min. zamówienie:
    100 szt.
    500+ szt.:
    8.94
  2. Q16P1CXXW24E Indicator LED, 24 V DC, 16 mm, FASTON, white/BrC 42.53
    Do sklepu »
    Q16P1CXXW24E Indicator LED, 24 V DC, 16 mm, FASTON, white/BrC
    APEM - Indicator, LED
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    APEM
    MPN:
    Q16P1CXXW24E
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +5%