  1. Opornik 27 kΩ 0.5 W 5 % +350 ppm/°C Tlenek metalu TE Connectivity ROX05SJ27K 0.15 x5000
    Do sklepu »
    Opornik 27 kΩ 0.5 W 5 % +350 ppm/°C Tlenek metalu TE Connectivity ROX05SJ27K
    Element rezystancyjny wykonany z tlenku metalu ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    TE CONNECTIVITY
    MPN:
    ROX05SJ27K
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
    10000+ szt.:
    0.13
  2. ROX05SJ27K 0.26 x120
    Do sklepu »
    ROX05SJ27K
    Rezystor metal oxide 0,5W 27k ±5% -55+155°C 2,5x7, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    TE CONNECTIVITY
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -7%