  1. Opornik 1.5 Ω 17 W 10 % +400 ppm/°C drutowy TE Connectivity SBCHE151R5K 5.89 x5
    Do sklepu »
    Opornik 1.5 Ω 17 W 10 % +400 ppm/°C drutowy TE Connectivity SBCHE151R5K
    Ognioodporne rezystory drutowe o najwyższej ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    TE CONNECTIVITY
    MPN:
    SBCHE151R5K
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    100+ szt.:
    3.54
    250+ szt.:
    2.95
    500+ szt.:
    2.36
    1250+ szt.:
    2.22
  2. SBCHE151R5K 7.37 x4
    Do sklepu »
    SBCHE151R5K
    Rezystor drutowy ceramiczny 17W 1,5R 5% 350°C ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    TE CONNECTIVITY
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.59%