  1. Opornik 2.2 kΩ 7 W 5 % +200 ppm/°C drutowy TE Connectivity SBCHE62K2J 6.06 x5
    Do sklepu »
    Opornik 2.2 kΩ 7 W 5 % +200 ppm/°C drutowy TE Connectivity SBCHE62K2J
    Ognioodporne rezystory drutowe o najwyższej ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    TE CONNECTIVITY
    MPN:
    SBCHE62K2J
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    100+ szt.:
    4.24
    250+ szt.:
    3.63
    500+ szt.:
    3.34
    1250+ szt.:
    3.03
  2. SBCHE62K2J 7.32 x5
    Do sklepu »
    SBCHE62K2J
    Rezystor drutowy ceramiczny 7W 2,2k 5% 350°C ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    TE CONNECTIVITY
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.79%