  1. KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 330 Ω 1206 ±0.5 % 0.5 W -50 ppm/°C, +50 ppm/°C Grubowarstwowy SG73G2BTTD3300D 0.55 x5000
    Do sklepu »
    KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 330 Ω 1206 ±0.5 % 0.5 W -50 ppm/°C, +50 ppm/°C Grubowarstwowy SG73G2BTTD3300D
    Przewaga nad rezystorami układowymi serii RK73 pod ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    KOA
    MPN:
    SG73G2BTTD3300D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +8%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 330 Ω 1206 ±0.5 % 0.5 W -50 ppm/°C, +50 ppm/°C Grubowarstwowy SG73G2BTTD3300D 0.70 x500
    Do sklepu »
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    KOA
    MPN:
    SG73G2BTTD3300D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +8%