  1. KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 4.7 kΩ 1206 ±1 % 0.75 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy SG73P2BTTD4701F 0.19 x5000
    Do sklepu »
    KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 4.7 kΩ 1206 ±1 % 0.75 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy SG73P2BTTD4701F
    Lepsza od serii RK73B/RK73H pod względem napięcia ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    KOA
    MPN:
    SG73P2BTTD4701F
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +6%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 4.7 kΩ 1206 ±1 % 0.75 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy SG73P2BTTD4701F 0.23 x500
    Do sklepu »
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    KOA
    MPN:
    SG73P2BTTD4701F
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -21%