  1. STMicroelectronics IGBT STGWA30H65DFB2 Ic 50 A Uce 650 V TO-247 kanał: Typ N 167 W 3-pinowy Otwór przelotowy 11.06 x30
    Do sklepu »
    STMicroelectronics IGBT STGWA30H65DFB2 Ic 50 A Uce 650 V TO-247 kanał: Typ N 167 W 3-pinowy Otwór przelotowy
    Seria STMicroelectronics IGBT 650 V HB2 stanowi ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    MPN:
    STGWA30H65DFB2
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -20%
    Min. zamówienie:
    30 szt.
    120+ szt.:
    10.19
    300+ szt.:
    9.92
    600+ szt.:
    9.66
    1200+ szt.:
    9.42
  2. STGWA30H65DFB2 13.88 x3
    Do sklepu »
    STGWA30H65DFB2
    Tranzystor IGBT 650V 50A 167W TO247L
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.79%
    Min. zamówienie:
    3 szt.
    10+ szt.:
    9.52
    20+ szt.:
    9.24
  3. STGWA30H65DFB2 Trench gate field-stop 650 V, 30 A high speed HB2 series IGBT in a TO-247 long leads package 15.07
    STGWA30H65DFB2 Trench gate field-stop 650 V, 30 A high speed HB2 series IGBT in a TO-247 long leads package
    The newest IGBT 650 V HB2 series represents an ...
    MPN:
    STGWA30H65DFB2
    +6%
    10+ szt.:
    2.44
    100+ szt.:
    1.71
    STGWA30H65DFB2
    Tranzystor: IGBT; 650V; 30A; 167W; TO247-3
    TME
    STGWA30H65DFB2
    Obudowa:
    TO-247-3
    +0.33%