  1. STM32L053C8T6 LQFP48 12.12
    Do sklepu »
    STM32L053C8T6 LQFP48
    Ultra-low-power ARM Cortex-M0+ MCU with 64 Kbytes ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    LQFP48
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +56%
  2. STM32L053C8T6 ARM-Cortex-M0+ microcontroller, 32-bit, 1.65 V, 64KB, LQFP-48 17.19
    Do sklepu »
    STM32L053C8T6 ARM-Cortex-M0+ microcontroller, 32-bit, 1.65 V, 64KB, LQFP-48
    The ultra-low-power STM32L053x6/8 ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    MPN:
    STM32L053C8T6
    Obudowa:
    LQFP48
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +17%
    STM32L053C8T6
    IC: mikrokontroler STM32 ARM; 32MHz; LQFP48; 1,8÷3 ...
    TME
    STMicroelectronics
    MPN:
    STM32L053C8T6
    +0.38%
    10+ szt.:
    17.22
  4. STM32L053C8T6 Ultra-low-power Arm Cortex-M0+ MCU with 64 Kbytes of Flash memory, 32 MHz CPU, USB, LCD 18.61
    STM32L053C8T6 Ultra-low-power Arm Cortex-M0+ MCU with 64 Kbytes of Flash memory, 32 MHz CPU, USB, LCD
    STM32L053C8T6
    +30%
    10+ szt.:
    3.03
    25+ szt.:
    2.75
    100+ szt.:
    2.34
    250+ szt.:
    2.23
    500+ szt.:
    1.99
    1000+ szt.:
    1.70
  5. STM32L053C8T6 - 32-bitowy mikrokontroler z rdzeniem ARM Cortex-M0+, 64kB Flash, 32MHZ 48LQFP, STMicroelectronics 21.59
    STM32L053C8T6 - 32-bitowy mikrokontroler z rdzeniem ARM Cortex-M0+, 64kB Flash, 32MHZ 48LQFP, STMicroelectronics
    32-bitowy mikrokontroler z rodziny STM32L0 z ...
    Kamami
    232724
    -6%
  6. STM32L053C8T6 22.01 x2
    STM32L053C8T6
    Mikrokontroler ARM Cortex-M0+ 32bit 32MHz LQFP48
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +99%
    Min. zamówienie:
    2 szt.
    30+ szt.:
  7. Mikrokontroler wbudowany STMicroelectronics STM32L053C8T6 23.69
    Mikrokontroler wbudowany STMicroelectronics STM32L053C8T6
    Conrad Electronic
    STM32L053C8T6
    -9%
  9. STM32L0538-DISCO - STM32L0 Discovery z e-papierem 89.00
    STM32L0538-DISCO - STM32L0 Discovery z e-papierem
    ... z mikrokotrolerem STM32L053C8T6 z serii ...
    msalamon.pl
    -34%
  10. STM32L0538-DISCO Discovery kit with STM32L053C8 MCU 97.34
    STM32L0538-DISCO Discovery kit with STM32L053C8 MCU
    ... . Based on the STM32L053C8T6, it includes an ...
    STM32L0538-DISCO
    -0.13%
  12. STM32L0538-DISCO - zestaw uruchomieniowy z mikrokontrolerem STM32L053C8 124.67
    STM32L0538-DISCO - zestaw uruchomieniowy z mikrokontrolerem STM32L053C8
    ... z mikrokontrolerem STM32L053C8T6 z serii ...
    Kamami
    -0.66%
  13. STM32L0538-DISCO zestaw z wyświetlaczem e-paper 137.00
    STM32L0538-DISCO zestaw z wyświetlaczem e-paper
    ... easily. Based on an STM32L053C8T6, it includes an ...
    elty.pl
  14. Płytka rozwojowa STMicroelectronics STM32L0538-DISCO 1 szt. 139.00
    Płytka rozwojowa STMicroelectronics STM32L0538-DISCO 1 szt.
    STM32L053C8T6 zestaw do wykrywania ...
    Conrad Electronic
    STM32L0538-DISCO
    GTIN13:
    -39%
  15. STM32L053 - Discovery Kit - STM32L053DISCOVERY Cortex M0 + ekran E-paper 2,13'' 149.00
    STM32L053 - Discovery Kit - STM32L053DISCOVERY Cortex M0 + ekran E-paper 2,13''
    ... oparty na mikrokontrolerze STM32L053C8T6 Low Power ...
    Botland
    +11%
  16. STM32L0538-DISCO 162.25
    ... ; Komp: 2" wyświetlacz e-papier,STM32L053C8T6
    TME
    32L0538DISCOVERY
    +0.29%
    3+ szt.:
  17. STM32L0538-DISCO 178.35
    Zestaw prototypowy ARM STM32L053C8T6 USB
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -5%