  1. STTH30S12W 13.53 x4
    Do sklepu »
    STTH30S12W
    Dioda prostownicza 1200V 30A 50ns 2,7V DO247
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -99%
    Min. zamówienie:
    4 szt.
    10+ szt.:
    11.17
    30+ szt.:
    11.17
  2. STTH30S12W 1200 V, 30 A Ultrafast Boost Diode 15.89
    Do sklepu »
    STTH30S12W 1200 V, 30 A Ultrafast Boost Diode
    The STTH30S12 is developed using ST’s Turbo 2 1200 ...
    Sklep:
    STMicroelectronics
    Producent:
    MPN:
    STTH30S12W
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.87%