  1. T495D107M010ATE100 2.54 x31
    Do sklepu »
    T495D107M010ATE100
    Kondensator tantalowy SMD-D 100uF 10V ±20% ESR:0, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Kemet
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -11%
    Min. zamówienie:
    31 szt.
    50+ szt.:
    2.43
  2. T495D107M010ATE100 SMD-Tantalum, 100µF, 10V, 125°C 3.24
    Do sklepu »
    T495D107M010ATE100 SMD-Tantalum, 100µF, 10V, 125°C
    - EIA standard 535 BAAC
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    Kemet
    MPN:
    T495D107M010ATE100
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +19%
    T495D107M010ATE100 - Elementy
    ... suche SMD; KEMET; T495D107M010ATE100; 100 µF; 20 ...
    Maritex
    MPN:
    T495D107M010ATE100
  4. T495D107M010ATE100 8.33
    T495D107M010ATE100
    Kondensator: tantalowy; low ESR; 100uF; 10VDC; SMD ...
    TME
    T495D107M010ATE100
    +0.6%
    10+ szt.:
    4.08
    50+ szt.:
    3.24
    100+ szt.:
    2.99
    500+ szt.:
    2.50
    1000+ szt.:
    2.34
    1500+ szt.:
    2.25
    2.21
    2.16
    2.04
    T495D107M010ATE100
    Kondensator: tantalowy; low ESR; 100uF; 10VDC; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.48%