  1. Kondensator; elektrolityczny; 22uF; 400V; TK; TKR220M2GI20M; fi 12,5x20mm; 5mm; przewlekany (THT); luzem; Jamicon; RoHS 1.38 x2
    Do sklepu »
    Kondensator; elektrolityczny; 22uF; 400V; TK; TKR220M2GI20M; fi 12,5x20mm; 5mm; przewlekany (THT); luzem; Jamicon; RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Firma Piekarz
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    2 szt.
    10+ szt.:
    0.96
    20+ szt.:
    0.80
    100+ szt.:
    0.76
    200+ szt.:
    0.73
    500+ szt.:
    0.69
  2. Kondensator TKR220M2GI20M 22uF 400V/JAM/ RoHS 1.80
    Do sklepu »
    Kondensator TKR220M2GI20M 22uF 400V/JAM/ RoHS
    Kondensator elektrolityczny ; 22uF ; 400V ; -55/+ ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Bujnowicz.com
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -16%
  3. 22uF 400V kondensator 12,5x20mm 105C 3.90
    22uF 400V kondensator 12,5x20mm 105C
    22uF 400V kondensator 12,5x20mm 105C 22uF 400V ...
    ElStat
    MPN:
    KE-22-400(H)
    Zmiana ceny:
    +22%