  1. Suntan TS08V0A9474KBB0E0R 10 % 310 V Kondensator foliowy 1 szt. 1.58
    Do sklepu »
    Suntan TS08V0A9474KBB0E0R 10 % 310 V Kondensator foliowy 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Suntan
    MPN:
    TS08V0A9474KBB0E0R
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -5%
  2. Suntan TS08V0A9474KBB0E0R 0.47uF ±10% 310VAC X2 Mini Polyprop Film Capacitor 4.81
    Do sklepu »
    Suntan TS08V0A9474KBB0E0R 0.47uF ±10% 310VAC X2 Mini Polyprop Film Capacitor
    A 0.47µF 310V 10% X2 metallised polypropylene film ...