  1. Suntan TS13DE1E470MSB030R Kondensator elektrolityczny 1 szt. 0.17
    Do sklepu »
    Suntan TS13DE1E470MSB030R Kondensator elektrolityczny 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Suntan
    MPN:
    TS13DE1E470MSB030R
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
  2. Suntan TS13DE1E470MSB030R 47uF 25V +/-20% 5*11mm P:2mm Radial Alum Elec Cap 2.43
    Do sklepu »
    Suntan TS13DE1E470MSB030R 47uF 25V +/-20% 5*11mm P:2mm Radial Alum Elec Cap
    This 47uF 25V ±20% 5x11mm Pitch 2mm Miniature ...