  1. KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 330 mΩ 0612 ±1 % 0.75 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy WK73S2BTTDR330F 0.51 x5000
    Do sklepu »
    KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 330 mΩ 0612 ±1 % 0.75 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy WK73S2BTTDR330F
    Seria KOA WK73S to rezystor grubowarstwowy do ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    KOA
    MPN:
    WK73S2BTTDR330F
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +4.08%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 330 mΩ 0612 ±1 % 0.75 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy WK73S2BTTDR330F 0.75 x250
    Do sklepu »
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    KOA
    MPN:
    WK73S2BTTDR330F
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +34%