  1. KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 2.2 Ω 1020 ±1 % 1 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy WK73S2HTTE2R20F 0.65 x4000
    Do sklepu »
    KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 2.2 Ω 1020 ±1 % 1 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy WK73S2HTTE2R20F
    Seria koa WK73S to gruby, płaski rezystor 1020, z ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    KOA
    MPN:
    WK73S2HTTE2R20F
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +4.84%
    Min. zamówienie:
    4 000 szt.
  2. KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 2.2 Ω 1020 ±1 % 1 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy WK73S2HTTE2R20F 0.71 x250
    Do sklepu »
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    KOA
    MPN:
    WK73S2HTTE2R20F
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -20%