  1. 1455T1601 profile housing, 1455 T, 160 x 165 x 51,5 mm, silver 116.42
    Do sklepu »
    1455T1601 profile housing, 1455 T, 160 x 165 x 51,5 mm, silver
    Sklep:
    reichelt elektronik
    MPN:
    1455T1601
    Zmiana ceny:
    -4.68%
  2. 1455T1601BK profile housing, 1455 T, 160 x 165 x 51,5 mm, black 133.61
    Do sklepu »
    1455T1601BK profile housing, 1455 T, 160 x 165 x 51,5 mm, black
    Sklep:
    reichelt elektronik
    MPN:
    1455T1601BK
    Zmiana ceny:
    -4.72%
  3. Aluminum enclosure, (L x W x H) 160 x 165 x 52 mm, natural, IP54, 1455T1601 140.82
    Aluminum enclosure, (L x W x H) 160 x 165 x 52 mm, natural, IP54, 1455T1601
    Bürklin Elektronik
    HAMMOND
    1455T1601
    +3.03%
    10+ szt.:
    31.37
    50+ szt.:
    28.21
    100+ szt.:
  4. OB HM-1455T1601BK OB HM-1455T1601BK 144.12
    OB HM-1455T1601BK OB HM-1455T1601BK
    obudowa z panelem Hammond seria 1455, aluminium, ...
    Micros
    HAMMOND
    -0.15%
  5. HM-1455T1601 149.09
    HM-1455T1601
    Obudowa: z panelem; 1455; X: 165mm; Y: 160mm; Z: ...
    TME
    1455T1601
    -0.47%
    16+ szt.:
    48+ szt.:
  6. 1455T1601BU Profile housing, 1455 T, 160 x 165 x 51.5 mm, blue 151.70
    1455T1601BU Profile housing, 1455 T, 160 x 165 x 51.5 mm, blue
    1455T1601BU
    -4.69%
  7. OB HM-1455T1601 OB HM-1455T1601 152.12
    OB HM-1455T1601 OB HM-1455T1601
    Micros
    -0.15%
  8. HM-1455T1601 153.75
    HM-1455T1601
    Obudowa aluminiowa z panelem 160x165x52mm srebrna
    Hammond Electronics
    +6%
    3+ szt.:
    5+ szt.:
  9. Obudowa profilowa Hammond Electronics, aluminium, aluminiowy, (D x S x W) 163 x 160 x 51.5 mm, 1 szt. 159.00
    Obudowa profilowa Hammond Electronics, aluminium, aluminiowy, (D x S x W) 163 x 160 x 51.5 mm, 1 szt.
    Hammond Electronics 1455T1601 | Z plastikową ramką ...
    Conrad Electronic
    Hammond Electronics
    1455T1601
    -20%
  10. Aluminum enclosure, (L x W x H) 160 x 165 x 52 mm, black (RAL 9005), IP54, 1455T1601BK 161.69
    Aluminum enclosure, (L x W x H) 160 x 165 x 52 mm, black (RAL 9005), IP54, 1455T1601BK
    Bürklin Elektronik
    1455T1601BK
    +3.05%
    10+ szt.:
    50+ szt.:
    100+ szt.:
  11. HM-1455T1601BK 170.64
    HM-1455T1601BK
    TME
    1455T1601BK
    -0.38%
  12. HM-1455T1601BK 170.97
    HM-1455T1601BK
    Obudowa aluminiowa z panelem 160x165x52mm czarna
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -0.71%
    5+ szt.:
  13. Aluminum enclosure, (L x W x H) 160 x 165 x 52 mm, red, IP54, 1455T1601RD 183.31
    Aluminum enclosure, (L x W x H) 160 x 165 x 52 mm, red, IP54, 1455T1601RD
    1455T1601RD
    +3.02%
  14. Aluminum enclosure, (L x W x H) 160 x 165 x 52 mm, blue, IP54, 1455T1601BU 183.31
    Aluminum enclosure, (L x W x H) 160 x 165 x 52 mm, blue, IP54, 1455T1601BU
    1455T1601BU
    +3.02%
  15. Hammond 1455T1601 Extruded Aluminium Enclosure 163 x 160 x 51.5mm Natural 183.71
    Hammond 1455T1601 Extruded Aluminium Enclosure 163 x 160 x 51.5mm Natural
    ... * Rubber feet included * Hammond part 1455T1601
    Rapid Electronics
    1455T1601
    +2.25%