  1. Stycznik mocy 32A 3P 48-60V DC 1Z 0R DILM32-10(RDC60) 277275 890.69
    Do sklepu »
    Stycznik mocy 32A 3P 48-60V DC 1Z 0R DILM32-10(RDC60) 277275
    Sklep:
    TIM SA
    Producent:
    EATON
    MPN:
    277275
    ISBN:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +15%
  2. Stycznik mocy 32A 3P 200-240V DC 1Z 0R DILM32-10(RDC240) 277277 890.69
    Do sklepu »
    Stycznik mocy 32A 3P 200-240V DC 1Z 0R DILM32-10(RDC240) 277277
    Sklep:
    TIM SA
    Producent:
    EATON
    MPN:
    277277
    ISBN:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +15%
  3. Stycznik mocy 32A 3P 110-130V DC 1Z 0R DILM32-10(RDC130) 277276 890.69
    Stycznik mocy 32A 3P 110-130V DC 1Z 0R DILM32-10(RDC130) 277276
    +15%
  4. Stycznik mocy 32A 3P 24-27V DC 1Z 0R DILM32-10 (RDC24) 277274 890.69
    Stycznik mocy 32A 3P 24-27V DC 1Z 0R DILM32-10 (RDC24) 277274
    +15%
  5. DILM32-10-24DC-E 893.93
    DILM32-10-24DC-E
    Stycznik: 3-biegunowy; NO x3; Styki pomocnicze: NO ...
    TME
    EATON ELECTRIC
    DILM32-10-EA(RDC24)
    +15%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
  6. DILM32-10-24DC-E 929.58
    DILM32-10-24DC-E
    Stycznik 3xNO 32A 690VAC (1xNO) Cewka: 24VDC DIN
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +15%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
  7. Stycznik Eaton DILM32-10(RDC24), 15 kW, 3-Pin 979.00
    Stycznik Eaton DILM32-10(RDC24), 15 kW, 3-Pin
    Eaton 277274 | Stycznik mocy sterowany prądem DC ...
    Conrad Electronic
    GTIN13:
    -13%
  9. Stycznik: 3-biegunowy, NO x3, 110VAC, 32A DILM32-10(110V50HZ,120V60HZ) 1012.11
    Stycznik: 3-biegunowy, NO x3, 110VAC, 32A DILM32-10(110V50HZ,120V60HZ)
    Producent: EATON ELECTRIC Typ stycznika: 3- ...
    DILM32-10(110V50HZ,120V60HZ)
    +15%
  10. Stycznik: 3-Biegunowy, No X3, 110Vac, 32A Dilm32-10(110V50hz,120V60hz) 1049.96
    ELEKTRONEST
    +2.91%
  11. DILM32-10-24VDC 1132.06
    DILM32-10-24VDC
    TME
    EATON ELECTRIC
    DILM32-10(RDC24)
    +15%
  12. DILM32-10-130VDC 1132.06
    DILM32-10-130VDC
    DILM32-10(RDC130)
    +15%
  13. DILM32-10-240VDC 1132.06
    DILM32-10-240VDC
    DILM32-10(RDC240)
    +15%
  14. DILM32-10-60VDC 1132.06
    DILM32-10-60VDC
    DILM32-10(RDC60)
    +15%
  15. DILM32-10-24VDC 1177.23
    DILM32-10-24VDC
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +15%
    2+ szt.:
  16. Stycznik DILM 60V Eaton styki: 3-biegunowy 17 kW 32 A 1 NO 48V dc, 60 V dc Śruba 277275 DILM32-10(RDC60) 1297.18
    Stycznik DILM 60V Eaton styki: 3-biegunowy 17 kW 32 A 1 NO 48V dc, 60 V dc Śruba 277275 DILM32-10(RDC60)
    Seria Eaton DILM to stycznik 3 pin, który jest ...
    RS Components
    277275 DILM32-10(RDC60)
    -6%