  1. Soldering tip, beveled, Ø 1.3 mm, (W) 8.5 mm, 0142ADLF13/SB 64.16
    Do sklepu »
    Soldering tip, beveled, Ø 1.3 mm, (W) 8.5 mm, 0142ADLF13/SB
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    ERSA
    MPN:
    0142ADLF13/SB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.53%
    5+ szt.:
    14.28
    10+ szt.:
    13.58
  2. ERSA-0142ADLF13 65.63
    Do sklepu »
    ERSA-0142ADLF13
    Grot; stożek; 1,3mm; longlife; do stacji ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    ERSA
    MPN:
    0142ADLF13/SB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.33%
    10+ szt.:
  3. 0142ADLF13 ERSADUR soldering tip, 1.3 mm, angled 70.52
    0142ADLF13 ERSADUR soldering tip, 1.3 mm, angled
    ERSADUR soldering tip for i-CON TRACE soldering ...
    reichelt elektronik
    0142ADLF13
    GTIN13:
    -51%
  4. Grot lutowniczy Ersa 0142ADLF13/SB 0142ADLF13/SB 1 szt. 73.49
    Grot lutowniczy Ersa 0142ADLF13/SB 0142ADLF13/SB 1 szt.
    Groty lutownicze Ersa z opatentowaną powłoką ...
    Conrad Electronic
    0142ADLF13/SB
    GTIN13:
    -5%
  5. Ersa 0142ADLF13/SB Soldering Tip 1.30mm 1pc Patented ERSADUR Coating 80.01
    Ersa 0142ADLF13/SB Soldering Tip 1.30mm 1pc Patented ERSADUR Coating
    The Ersa 0142ADLF13/SB soldering tip has a ...
    Rapid Electronics
    0142ADLF13/SB
    ISBN:
    -0.9%