  1. 1455J1201BK profile housing, 1455 J, 120 x 78 x 27 mm, black 64.38
    Do sklepu »
    1455J1201BK profile housing, 1455 J, 120 x 78 x 27 mm, black
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    Hammond Manufacturing
    MPN:
    1455J1201BK
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.55%
  2. 1455J1201 profile housing, 1455 J, 120 x 78 x 27 mm, Metal matt 65.91
    Do sklepu »
    1455J1201 profile housing, 1455 J, 120 x 78 x 27 mm, Metal matt
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    Hammond Manufacturing
    MPN:
    1455J1201
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.81%
  3. Aluminum enclosure, (L x W x H) 120 x 78 x 27 mm, black (RAL 9005), IP54, 1455J1201BK 72.86
    Aluminum enclosure, (L x W x H) 120 x 78 x 27 mm, black (RAL 9005), IP54, 1455J1201BK
    Bürklin Elektronik
    HAMMOND
    1455J1201BK
    +0.06%
    10+ szt.:
    16.21
    50+ szt.:
    14.60
    100+ szt.:
  4. Aluminum enclosure, (L x W x H) 120 x 78 x 27 mm, natural, IP54, 1455J1201 74.44
    Aluminum enclosure, (L x W x H) 120 x 78 x 27 mm, natural, IP54, 1455J1201
    Bürklin Elektronik
    HAMMOND
    1455J1201
    +3.07%
    10+ szt.:
    50+ szt.:
    100+ szt.:
  5. HM-1455J1201BK 77.28
    HM-1455J1201BK
    Obudowa: z panelem; 1455; X: 78mm; Y: 120mm; Z: ...
    TME
    1455J1201BK
    -0.3%
  6. HM-1455J1201 78.12
    HM-1455J1201
    TME
    1455J1201
    -0.29%
  7. HM-1455J1201 79.95
    HM-1455J1201
    Obudowa aluminiowa z panelem 120x78x27mm srebrna
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Hammond Electronics
    +2.3%
    5+ szt.:
    8+ szt.:
  8. OB HM-1455J1201BK OB HM-1455J1201BK 80.77
    OB HM-1455J1201BK OB HM-1455J1201BK
    obudowa z panelem Hammond seria 1455, aluminium, ...
    Micros
    +25%
  9. HM-1455J1201BK 81.55
    HM-1455J1201BK
    Obudowa aluminiowa z panelem 120x78x27mm czarna
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Hammond Electronics
    +7%
    5+ szt.:
    8+ szt.:
  10. OB HM-1455J1201 OB HM-1455J1201 81.83
    OB HM-1455J1201 OB HM-1455J1201
    Obudowa z panelem seria 1455; Aluminium; Szara; ...
    Micros
    +24%
  11. Obudowa profilowa Hammond Electronics, aluminium, czarny, (D x S x W) 120 x 78 x 27 mm, 1 szt. 92.49
    Obudowa profilowa Hammond Electronics, aluminium, czarny, (D x S x W) 120 x 78 x 27 mm, 1 szt.
    Hammond Electronics 1455J1201BK | Z plastikową ...
    Conrad Electronic
    1455J1201BK
    +2.21%
  12. Obudowa profilowa Hammond Electronics, aluminium, aluminiowy, (D x S x W) 120 x 78 x 27 mm, 1 szt. 94.49
    Obudowa profilowa Hammond Electronics, aluminium, aluminiowy, (D x S x W) 120 x 78 x 27 mm, 1 szt.
    Hammond Electronics 1455J1201 | Z plastikową ramką ...
    Conrad Electronic
    1455J1201
    +20%
  14. OB HM-1455J1201BU OB HM-1455J1201BU 105.31
    OB HM-1455J1201BU OB HM-1455J1201BU
    -0.15%
  15. Hammond 1455J1201BK Extruded Aluminium Enclosure 122 x 78 x 27mm Black 107.89
    Hammond 1455J1201BK Extruded Aluminium Enclosure 122 x 78 x 27mm Black
    This black extruded aluminium Instrument enclosure ...
    Rapid Electronics
    1455J1201BK
    +16%
  16. Hammond 1455J1201 Extruded Aluminium Enclosure 122 x 78 x 27mm Natural 110.16
    Hammond 1455J1201 Extruded Aluminium Enclosure 122 x 78 x 27mm Natural
    ... * Rubber feet included * Hammond part 1455J1201
    Rapid Electronics
    1455J1201
    -8%