  1. 3296Z-1-103LF 5.73 x100
    Do sklepu »
    3296Z-1-103LF
    Potencjometr: montażowy; wieloobrotowy; 10kΩ; ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    3296Z-1-103LF
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.43%
    Min. zamówienie:
    100 szt.
    200+ szt.:
    5.33
    500+ szt.:
    5.12
  2. 3296Z-1-103LF - Elementy 7.97
    Do sklepu »
    3296Z-1-103LF - Elementy
    Rezystory regulowane – przelotowe; BOURNS; 3296Z-1 ...
    Sklep:
    Maritex
    MPN:
    3296Z-1-103LF
    Dodany:
  4. Bourns 3296Z-1-103LF Trymer cermet liniowa 0.5 W 10 kΩ 9 ° 1 szt. 10.33
    Bourns 3296Z-1-103LF Trymer cermet liniowa 0.5 W 10 kΩ 9 ° 1 szt.
    Potencjometr do przycinania cermetalu Bourns 3296 ...
    Conrad Electronic
    3296Z-1-103LF
    Zmiana ceny:
    -28%
  5. Cermet trimmer potentiometer, 25 turns, 10 kΩ, 0.5 W, THT, lateral, 3296Z-1-103LF 11.69
    Cermet trimmer potentiometer, 25 turns, 10 kΩ, 0.5 W, THT, lateral, 3296Z-1-103LF
    Bürklin Elektronik
    Bourns Electronics GmbH
    3296Z-1-103LF
    +1.11%
    50+ szt.:
    2.33
    100+ szt.:
    2.25
    200+ szt.:
    2.15
    1000+ szt.:
    1.94
  6. 3296Z-1-103LF 12.97 x3
    3296Z-1-103LF
    Potencjometr 25-obrotowy 3/8" 0,5W 10k ±10% ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +44%
    Min. zamówienie:
    3 szt.
    10+ szt.:
    9.58
    50+ szt.:
    9.58
  8. Bourns 3296Z-1-103LF Cermet trimmer linear 0.5 W 10 kΩ 9° 1 pc 30.36
    Bourns 3296Z-1-103LF Cermet trimmer linear 0.5 W 10 kΩ 9° 1 pc
    Bourns 3296Z-1-103LF is a precise cermet trimmer ...
    Rapid Electronics
    3296Z-1-103LF
    ISBN:
    -15%