  1. Bourns 3299W-1-103LF Trymer cermet liniowa 0.5 W 10 kΩ 9 ° 1 szt. 9.10
    Do sklepu »
    Bourns 3299W-1-103LF Trymer cermet liniowa 0.5 W 10 kΩ 9 ° 1 szt.
    Potencjometr do przycinania cermetalu Bourns 3299 ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    3299W-1-103LF
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -52%
  2. 3299W-1-103LF 9.43
    Do sklepu »
    3299W-1-103LF
    Potencjometr: montażowy; wieloobrotowy; 10kΩ; ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    3299W-1-103LF
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.53%
    50+ szt.:
    8.54
    100+ szt.:
    8.28
    200+ szt.:
    7.96
  3. 3299W-1-103LF 9.67 x8
    3299W-1-103LF
    Potencjometr 25-obrotowy 10k 0,5W ±10% 100ppm/°C ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -0.46%
    Min. zamówienie:
    8 szt.
    25+ szt.:
    9.67
    40+ szt.:
    9.67
  4. 3299W-1-103LF Spindle trimmer, 10 kOhm, linear 9.94
    3299W-1-103LF Spindle trimmer, 10 kOhm, linear
    - 25 turns - rotary knob on top - Dielectric ...
    reichelt elektronik
    3299W-1-103LF
    GTIN13:
    +4.95%
    3299W-1-103LF
    Potencjometr: montażowy; wieloobrotowy; 10kΩ 500mW ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.64%
  7. Bourns 3299W-1-103LF 3299W-1-103LF Potencjometr suwakowy, studyjny zamknięty liniowa 0.5 W 10 kΩ 9000 ° 1 szt. 14.19
    Bourns 3299W-1-103LF 3299W-1-103LF Potencjometr suwakowy, studyjny zamknięty liniowa 0.5 W 10 kΩ 9000 ° 1 szt.
    Bourns 3299W-1-103LF I
    Conrad Electronic
    3299W-1-103LF
    GTIN13:
    -30%
  8. Cermet trimmer potentiometer, 25 turns, 10 kΩ, 0.5 W, THT, on top, 3299W-1-103LF 14.97
    Cermet trimmer potentiometer, 25 turns, 10 kΩ, 0.5 W, THT, on top, 3299W-1-103LF
    Bürklin Elektronik
    Bourns Electronics GmbH
    3299W-1-103LF
    +1.15%
    10+ szt.:
    3.09
    100+ szt.:
    2.70
    200+ szt.:
    2.61
    1000+ szt.:
    2.39
  10. Bourns 3299W-1-103LF Trimmer linear Cermet 0.5W 10kΩ 9° 1pc 27.41
    Bourns 3299W-1-103LF Trimmer linear Cermet 0.5W 10kΩ 9° 1pc
    Bourns 3299W-1-103LF is a precision trimmer ...
    Rapid Electronics
    3299W-1-103LF
    ISBN:
    -0.93%