  1. 4SVPC1500M 3.87 x400
    Do sklepu »
    4SVPC1500M
    Kondensator: polimerowy; low ESR; 1500uF; 4VDC; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    4SVPC1500M
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.64%
    Min. zamówienie:
    400 szt.
  2. 4SVPC1500M 5.16 x25
    Do sklepu »
    4SVPC1500M
    Kondensator polimerowy SMD 1500uF 4V 105°C 12mR ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -29%