    B32332I6206J081
    Kondensator: polipropylenowy; 20uF; 450VAC; Ø ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    TDK
    MPN:
    B32332I6206J081
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.63%
    Min. zamówienie:
    49 szt.
    147+ szt.:
    30.96
  2. TDK B32332I6206J081 MKP capacitor 20 µF 450 V AC 5% 30x93mm clips 41.38
    Do sklepu »
    TDK B32332I6206J081 MKP capacitor 20 µF 450 V AC 5% 30x93mm clips
    TDK B32332I6206J081 is a MKP thin film ...
    Sklep:
    Rapid Electronics
    Producent:
    TDK
    MPN:
    B32332I6206J081
    GTIN13:
    Dodany:
  3. TDK B32332I6206J081 5 % 450 V/AC Kondensator foliowy MKP 1 szt. 42.69
    Do sklepu »
    TDK B32332I6206J081 5 % 450 V/AC Kondensator foliowy MKP 1 szt.
    Budowa:
    Metalizowana folia propylenowa< ...
    Conrad Electronic
    B32332I6206J081
    GTIN13:
    Zmiana ceny:
    -5%
  4. B32332I6206J081 46.74
    B32332I6206J081
    Kondensator do silnika 20uF 450V -25+85°C 30x93 M8 ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -0.72%