  1. B32529C1103J000 0.43 x60
    Do sklepu »
    B32529C1103J000
    Kondensator poliestrowy 10nF 100VDC ±5% RM: 5mm
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    EPCOS / TDK
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.31%
    Min. zamówienie:
    60 szt.
    100+ szt.:
    0.42
    125+ szt.:
    0.41
  2. B32529C1103J000 1.22
    Do sklepu »
    B32529C1103J000
    Kondensator: poliestrowy; 0,01uF; 63VAC; 100VDC; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    TDK
    MPN:
    B32529C1103J000
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.83%
    5+ szt.:
    0.73
    10+ szt.:
    0.65
    50+ szt.:
    0.52
    100+ szt.:
    0.47
    125+ szt.:
    0.46
    250+ szt.:
    0.41
    500+ szt.:
    0.38
    2000+ szt.:
    0.31
    4000+ szt.:
    0.29
  4. TDK B32529C1103J000 PET capacitor 0.010µF 100V DC 63V AC 7.30x2.50x6.50mm 34.45
    TDK B32529C1103J000 PET capacitor 0.010µF 100V DC 63V AC 7.30x2.50x6.50mm