  1. B57421V2102J062 0.86 x3000
    Do sklepu »
    B57421V2102J062
    Termistor NTC R25=1k 4000K ±5% -55+125°C SMD 0805
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    EPCOS / TDK
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.14%
    Min. zamówienie:
    3 000 szt.
    6000+ szt.:
    0.86
    0.86
  2. B57421V2102J062 1.49
    Do sklepu »
    B57421V2102J062
    Termistor NTC; 1kΩ; SMD; 4000K; ±5%; 210mW; 2x1, ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    TDK
    MPN:
    B57421V2102J062
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -3.87%
    10+ szt.:
    1.23
    25+ szt.:
    1.15
    50+ szt.:
    1.09
    100+ szt.:
    1.03
    500+ szt.:
    0.90
    0.85
    0.77
    0.72
    0.70
  3. TDK B57421V2102J062 B57421V2102J062 NTC Czujnik temperatury -55 do +125 °C 1 kΩ 3940 K 805 SMD taśma cięta 2.20
    TDK B57421V2102J062 B57421V2102J062 NTC Czujnik temperatury -55 do +125 °C 1 kΩ 3940 K 805 SMD taśma cięta
    Epcos B57421V2102J062 | Doskonała stabilność nawet ...
    Conrad Electronic
    TDK
    MPN:
    B57421V2102J062
    GTIN13:
    +5%
  4. NTC, 1 kΩ, ±5 %, 0.21 W, 4000 K, 0.004 W/K, 10 s, SMD 0805, B57421V2102J062 2.43
    NTC, 1 kΩ, ±5 %, 0.21 W, 4000 K, 0.004 W/K, 10 s, SMD 0805, B57421V2102J062
    Bürklin Elektronik
    TDK (EPCOS)
    B57421V2102J062
    +16%
    10+ szt.:
    0.41
    100+ szt.:
    0.35
    500+ szt.:
    0.30
    0.27
  6. TDK B57421V2102J062 NTC Temperature Sensor -55 to +125°C 1kΩ 805 SMD 30.88
    TDK B57421V2102J062 NTC Temperature Sensor -55 to +125°C 1kΩ 805 SMD
    The TDK B57421V2102J062 is an NTC temperature ...
    Rapid Electronics
    B57421V2102J062
    ISBN:
    GTIN13:
    +2388%