  1. NTC, 10 kΩ, ±1 %, 0.018 W, 3625 K, 3 s, THT, B57540G1103F005 18.22
    Do sklepu »
    NTC, 10 kΩ, ±1 %, 0.018 W, 3625 K, 3 s, THT, B57540G1103F005
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    TDK (EPCOS)
    MPN:
    B57540G1103F005
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.23%
    10+ szt.:
    3.77
    100+ szt.:
    3.31
    250+ szt.:
    3.17
    1000+ szt.:
    2.98
  2. B57540G1103F005 NTC resistor, 18 mW, 10 kOhm 21.16
    Do sklepu »
    B57540G1103F005 NTC resistor, 18 mW, 10 kOhm
    Thermistor - For precise measurement of high ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    TDK ELECTRONICS
    MPN:
    B57540G1103F005
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.06%