  1. Mostek B80C3200/2200 (3.2A/80V) płaski FAGOR 0.80
    Do sklepu »
    Mostek B80C3200/2200 (3.2A/80V) płaski FAGOR
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Podzespoły Elektroniczne
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +33%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
  2. mostek SKB B80C3200/2200 SEMIKRON 2.50
    Do sklepu »
    mostek SKB B80C3200/2200 SEMIKRON
    Sklep:
    El & El
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +23%
    Mostek B80C3200/2200 3,2A/80V / 3894 rs
    SKLEP-ELEKTRONIK.PL
    -0.25%
  4. B80C3200 8.62
    B80C3200
    B80C3200 BRIDGE RECTIFIER 80V / 3.2A ...
    Dönberg
    Mostek Prostowniczy 3,2A/ 80V B80 C3200
    Mostek Prostowniczy 3,2A/ 80V B80 C3200 * Mostek ...