  1. Dławik osiowy THD 33 µH 1.12 Ω B82141A1333K 1 szt. 1.44
    Do sklepu »
    Dławik osiowy THD 33 µH 1.12 Ω B82141A1333K 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    B82141A1333K
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -58%
  3. Epcos B82141A1333K 33µH ±10% 300mA Epcos RF Axial SBC Choke 25.81
    Do sklepu »
    Epcos B82141A1333K 33µH ±10% 300mA Epcos RF Axial SBC Choke
    This 33µH RF coated choke has been constructed in ...
    Sklep:
    Rapid Electronics
    Producent:
    EPCOS
    MPN:
    B82141A1333K
    ISBN:
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.96%