  11. BC807-25LT1G 0.10 x748
    Do sklepu »
    BC807-25LT1G
    Tranzystor PNP 45V 0,5A 0,25W 100MHz SOT23
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    onsemi
    Obudowa:
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.58%
    Min. zamówienie:
    748 szt.
    Do sklepu »
    Tranzystor PNP; 400; 250mW; 45V; 500mA; 80MHz; -65 ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    Nexperia
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -25%
    BC807-25LT1G - Elementy
    Tranzystory bipolarne (BJT); BC807-25LT1G; ON ...
    Maritex
    ON SEMICONDUCTOR
    MPN:
    BC807-25LT1G
    10+ szt.:
    0.11
    30+ szt.:
    0.08
    100+ szt.:
    0.07
    300+ szt.:
    0.07
    3000+ szt.:
    0.06
  14. onsemi Tranzystor SOT-23 -45 V 3-pinowy PnP Powierzchnia -500 mA BC807-25LT1G 0.28 x250
    onsemi Tranzystor SOT-23 -45 V 3-pinowy PnP Powierzchnia -500 mA BC807-25LT1G
    Tranzystor bipolarny PNP jest przeznaczony do ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    onsemi
    MPN:
    BC807-25LT1G
    Obudowa:
    SOT23-3
    +8%
    Min. zamówienie:
    250 szt.
    1000+ szt.:
    0.24
  15. BC807-25LT1G 0.54
    BC807-25LT1G
    Tranzystor: PNP; bipolarny; 45V; 0,5A; 0,225W; ...
    TME
    BC807-25LT1G
    -1.82%