  1. BLM15GA750SN1D 1.07 x208
    Do sklepu »
    BLM15GA750SN1D
    Koralik ferrytowy SMD 0402 75R @ 100MHz 0,2A 1,3R
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.28%
    Min. zamówienie:
    208 szt.
  2. BLM15GA750SN1D 2.13
    Do sklepu »
    BLM15GA750SN1D
    Ferryt: koralik; Imp.@ 100MHz: 75Ω; SMD; 0,2A; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    BLM15GA750SN1D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.47%