    BLM18SG121TN1D
    Koralik ferrytowy 120R 3A SMD Obudowa: 0603 ( ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Ropla Elektronik
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -7%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
  2. BLM18SG121TN1D 0.30 x565
    Do sklepu »
    BLM18SG121TN1D
    Koralik ferrytowy SMD 0603 120R @ 100MHz 3A 0,025R
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.36%
    Min. zamówienie:
    565 szt.
  3. BLM18SG121TN1D 0.55
    Do sklepu »
    BLM18SG121TN1D
    Ferryt: koralik; Imp.@ 100MHz: 120Ω; SMD; 3A; 0603 ...
    TME
    MPN:
    BLM18SG121TN1D
    +1.85%
    10+ szt.:
    0.39
    25+ szt.:
    0.34
    50+ szt.:
    0.30
    100+ szt.:
    0.27
    250+ szt.:
    0.23
    500+ szt.:
    0.20
    1000+ szt.:
    0.18
    0.13
    0.11
    BLM18SG121TN1D
    Ferryt: koralik; Imp.@ 100MHz: 120Ω Montaż: SMD; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +2.53%