    Triak; It=4A; Vdrm=600V; Igt=35mA BT134-600.127 ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    WEEN
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.25%
  2. TR004bt134-600 TR004bt134-600 0.79
    Do sklepu »
    TR004bt134-600 TR004bt134-600
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    WEEN
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.28%
  3. BT134-600.127 1.32 x69
    Do sklepu »
    BT134-600.127
    Triak 4A 600V 35mA/70mA SOT82
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    WeEn Semiconductors
    Obudowa:
    TO-220
    +0.72%
    Min. zamówienie:
    69 szt.
    100+ szt.:
    1.16
  4. BT134-600.127 2.32
    BT134-600.127
    Triak; 600V; 4A; SIP3,SOT82; Igt: 35/70mA; Ifsm: ...
    TME
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BT134-600,127
    -0.43%
    10+ szt.:
    1.64
    100+ szt.:
    1.16
    500+ szt.:
    0.92
    1000+ szt.:
    0.90
    BT134-600.127
    Triak; 600V; 4A; 35/70mA; THT; sensitive gate; 4Q ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.55%