  1. BT136S-800D-LGE 3.92
    Do sklepu »
    BT136S-800D-LGE
    Triak; 800V; 4A; TO252; Igt: 5mA; Ufmax: 1,7V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BT136S-800D
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.76%