  1. BT137-800E-LGE 1.35 x68
    Do sklepu »
    BT137-800E-LGE
    Triak 8A 800V 10mA TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +10%
    Min. zamówienie:
    68 szt.
  2. BT137-800E-LGE 3.17
    Do sklepu »
    BT137-800E-LGE
    Triak; 800V; 8A; TO220AB; Igt: 10mA; Ufmax: 1,7V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BT137-800E
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.63%