  1. BT139-800 JSMICRO TO-220 1.22
    Do sklepu »
    BT139-800 JSMICRO TO-220
    It=16A; Vdrm=800V; Igt=10mA; Odpowiednik: BT139- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    JSMicro Semiconductor
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  2. BT139-800,127 TO-220 1.91
    Do sklepu »
    BT139-800,127 TO-220
    Triak; It=16A; Vdrm=800V; Igt=70mA BT139-800,127; ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    WEEN
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.69%
  3. BT139-800 Triak 16A 800V 2.00
    BT139-800 Triak 16A 800V
    RCS Elektronik
    Zmiana ceny:
    -19%
    10+ szt.:
    1.60
    50+ szt.:
    1.35
    100+ szt.:
    1.20
    BT 139-800 Triak 16A 800V 35/70MA TO220 plastik
    ElStat
    MPN:
    BT-139-800
    +26%
  5. Triak BT139-800 2.90
    Triak BT139-800
    Triak BT139 800V 16A 25mA TO220AB
    AVT
    TO-220AB
    +3.57%
  6. BT139-800.127 2.95
    BT139-800.127
    Triak 16A 800V 35mA TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    WeEn Semiconductors
    TO-220AB
    -17%
    10+ szt.:
    2.58
    50+ szt.:
    2.28
  7. BT139-800 TRIAC 16 A / 800 V, TO-220 2.99
    BT139-800 TRIAC 16 A / 800 V, TO-220
    TRIAC 16 A / 800 V, TO-220
    reichelt elektronik
    EAST SEMICONDUCTOR
    MPN:
    BT139-800
    GTIN13:
    -2.78%
    BT139/800VTO220
    BT139/800V, Triak BT139 800V 16A 25mA TO220AB ...
    Tomelektron
  9. 2szt. TRIAK BT139-800 16A 800V IGT<25mA TO220 3.75 x2
    2szt. TRIAK BT139-800 16A 800V IGT<25mA TO220
    Opis: Typ elementu półprzewodnikowego triak ...
    Elektronika Plus
    +58%
    Min. zamówienie:
    2 szt.
  10. BT139-800 16A 800V 35/70mA Triak 4.20
    BT139-800 16A 800V 35/70mA Triak
    Producent WeEn Semiconductors Typ elementu ...
    Nowy Elektronik
    +0.24%
  11. BT139-800 Triak 800V 16A obudowa TO220A 4.40
    BT139-800 Triak 800V 16A obudowa TO220A
    Cyfronika
    +16%
  12. BT139-800 Triak 5.00
    BT139-800 Triak
    Betatronic
  13. Triak BT 139/800, TO 220, I(GT) 10 mA, I(T) RMS 16 A, U(DRM) 800 V 6.10
    Triak BT 139/800, TO 220, I(GT) 10 mA, I(T) RMS 16 A, U(DRM) 800 V
    NXP Semiconductors | BT139-800 symistory;
    Conrad Electronic
    WeEn Semiconductors
    BT139-800,127
    GTIN13:
    -5%
  14. BT139-800.127 6.69
    BT139-800.127
    Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 35/70mA; Ifsm: ...
    TME
    BT139-800,127
    +1.36%
    5+ szt.:
    4.46
    3.95
    25+ szt.:
    3.42
    3.09
    100+ szt.:
    2.81
    500+ szt.:
    2.31
    1000+ szt.:
    2.14
    2000+ szt.:
    2.00
    1.92
  15. BT 139-800 Triak 16A 800V 35/70MA TO220 6.90
    BT 139-800 Triak 16A 800V 35/70MA TO220
    BT 139-800 Triak 16A 800V 35/70MA TO220 BT139-800 ...
    ElStat
    BT-139-800E
    +41%