  1. BT139-800G C TO-220 1.97
    Do sklepu »
    BT139-800G C TO-220
    Triak; It=16A; Vdrm=800V; Igt=100mA;
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    CYD
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
  2. BT139-800G,127 TO-220 2.00
    Do sklepu »
    BT139-800G,127 TO-220
    Triak; It=16A; Vdrm=800V; Igt=100mA BT139-800G,127 ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    WEEN
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -10%
  3. BT139-800G.127 3.55
    BT139-800G.127
    Triak 16A 800V 50mA TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    WeEn Semiconductors
    TO-220AB
    -96%
    5+ szt.:
    2.99
    25+ szt.:
    2.71
    BT139-800G TO220 TRIAK 800V 16A
    Gembara
    BT139-800G.127
    Triak; 800V; 16A; 50/100mA; THT; sensitive gate; ...
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220AB
  6. BT139-800G 16A 800V 100mA Triak 5.20
    BT139-800G 16A 800V 100mA Triak
    Triak BT139-800G 16A 800V 100mA Specyfikacja: * ...
    Nowy Elektronik
  7. BT139-800G.127 5.21
    BT139-800G.127
    Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 50/100mA; Ifsm: ...
    TME
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BT139-800G,127
    -0.38%
    10+ szt.:
    3.70
    100+ szt.:
    2.91
    500+ szt.:
    2.44
    1000+ szt.:
    2.24
    2000+ szt.:
    2.06
    1.99
    BT139-800G.127
    SŁAWMIR Electronics
    +0.12%