    It=4A; Vdrm=400V; Igt=200mA BT148-400R,127; BT148- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    WEEN
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  2. BT148-400R.127 1.75 x59
    Do sklepu »
    BT148-400R.127
    Tyrystor 2,5A 400V 15uA SOT82
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.01%
    Min. zamówienie:
    59 szt.
  3. BT148-400R.127 2.85
    Do sklepu »
    BT148-400R.127
    Tyrystor; 400V; Ifmax: 4A; 2,5A; Igt: 15uA; SIP3, ...
    TME
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BT148-400R,127
    Zmiana ceny:
    -0.7%