  1. BT258U-600R.127 1.34 x3750
    Do sklepu »
    BT258U-600R.127
    Tyrystor; 600V; Ifmax: 8A; 5A; Igt: 50uA; IPAK; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BT258U-600R,127
    Obudowa:
    TO-251
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.19%