  2. BTA06-600CWRG 3.95
    Do sklepu »
    BTA06-600CWRG
    Triak 6A 600V Igt=35mA Snubberless TO220AB- ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -8%
    10+ szt.:
    3.20
    50+ szt.:
    2.71
  3. BTA06-600CWRG 6.48
    Do sklepu »
    BTA06-600CWRG
    Triak; 600V; 6A; TO220ABIns; Igt: 35mA; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA06-600CWRG
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.15%
    10+ szt.:
    3.18
    50+ szt.:
    2.71
    100+ szt.:
    2.55
    250+ szt.:
    2.37
    500+ szt.:
    2.24
    1000+ szt.:
    2.16
    2000+ szt.:
    2.08
    2.00
  4. BTA06-600CWRG 6A standard and Snubberless™ Triacs 7.19
    BTA06-600CWRG 6A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface-mount ...
    MPN:
    BTA06-600CWRG
    +19%
    0.85
    100+ szt.:
    0.76
    500+ szt.:
    0.60
    BTA06-600CWRG
    Triak; 600V; 6A; 35mA; THT; Snubberless™; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.5%