  2. BTA06T-600CWRG 3.47 x100
    Do sklepu »
    BTA06T-600CWRG
    Triak 6A 600V Igt=35mA Snubberless TO220AB- ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.67%
    Min. zamówienie:
    100 szt.
    500+ szt.:
    3.47
    1000+ szt.:
    3.47
  3. BTA06T-600CWRG 6A Snubberless™ Triacs 9.55
    Do sklepu »
    BTA06T-600CWRG 6A Snubberless™ Triacs
    Available in through-hole package, the Triac ...
    Sklep:
    STMicroelectronics
    Producent:
    MPN:
    BTA06T-600CWRG
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.62%
    10+ szt.:
    1.38
    100+ szt.:
    1.06
    500+ szt.:
    0.83
  5. BTA06T-600CWRG 10.13
    BTA06T-600CWRG
    Triak; 600V; 6A; TO220ABIns; Igt: 35mA; ...
    TME
    MPN:
    BTA06T-600CWRG
    -0.49%
    10+ szt.:
    6.27
    25+ szt.:
    5.47
    50+ szt.:
    4.97
    4.53
    3.70
    1000+ szt.:
    3.41
    3.16
    2.94
    2.87
    BTA06T-600CWRG
    Triak; 600V; 6A; 35mA; THT; Snubberless™; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.19%