  2. BTA10-600BWRG 3.94 x26
    Do sklepu »
    BTA10-600BWRG
    Triak 10A 600V Igt=50mA Snubberless TO220AB- ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +10%
    Min. zamówienie:
    26 szt.
    50+ szt.:
    3.47
  3. BTA10-600BWRG 10A standard and Snubberless™ Triacs 7.23
    Do sklepu »
    BTA10-600BWRG 10A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface mount ...
    Sklep:
    STMicroelectronics
    Producent:
    MPN:
    BTA10-600BWRG
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +5%
    10+ szt.:
    0.86
    100+ szt.:
    0.76
    500+ szt.:
    0.61
  4. BTA10-600BWRG 7.72
    BTA10-600BWRG
    Triak; 600V; 12A; TO220ABIns; Igt: 50mA; ...
    TME
    MPN:
    BTA10-600BWRG
    -0.13%
    10+ szt.:
    4.49
    50+ szt.:
    3.66
    100+ szt.:
    3.35
    200+ szt.:
    3.07
    500+ szt.:
    2.73
    1000+ szt.:
    2.50
    2000+ szt.:
    2.35
    2.35
    BTA10-600BWRG
    Triak; 600V; 12A; 50mA; THT; Snubberless™; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.25%