  1. BTA12-600B-CDI 2.28 x35
    Do sklepu »
    BTA12-600B-CDI
    Triak 12A 600V Igt=50mA TO220
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    CDIL
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.07%
    Min. zamówienie:
    35 szt.
  2. BTA12-600B-CDI 4.92
    Do sklepu »
    BTA12-600B-CDI
    Triak; 600V; 12A; TO220-3; Igt: 50/70mA
    Sklep:
    TME
    Producent:
    CDIL
    MPN:
    BTA12-600B
    Obudowa:
    TO-220-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.01%
    3+ szt.:
    2.59
    10+ szt.:
    2.29
    50+ szt.:
    2.06
    200+ szt.:
    1.92
    BTA12-600B-CDI
    Triak; 600V; 12A; 50/70mA; THT; luzem; TO220-3 ...
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220-3
    +1.18%