  1. BTA16-800BQ 3.65 x28
    Do sklepu »
    BTA16-800BQ
    Triak 16A 800V Igt=50mA TO220AB-Isolated
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.4%
    Min. zamówienie:
    28 szt.
    100+ szt.:
    2.96
  2. BTA16-800BRG TO-220 5.12
    Do sklepu »
    BTA16-800BRG TO-220
    Triak; It=16A; Vdrm=800V; Igt=50mA BTA16-800BRG; ...
    Dodany:
  3. BTA16-800BQ 5.69
    BTA16-800BQ
    Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 50/70mA; Ifsm: ...
    TME
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA16-800BQ
    Zmiana ceny:
    -0.87%
    10+ szt.:
    4.03
    100+ szt.:
    3.13
    500+ szt.:
    2.58
    1000+ szt.:
    2.35
    2000+ szt.:
    2.25
    BTA16-800BQ
    Triak; 800V; 16A; 50/70mA; THT; sensitive gate; ...
    SŁAWMIR Electronics
    ITO-220AB
    +0.57%