  2. BTA16-800BRG JSMICRO TO-220 1.67
    Do sklepu »
    BTA16-800BRG JSMICRO TO-220
    It=16A; Vdrm=800V; Igt=50mA;
    Producent:
    JSMicro Semiconductor
    Zmiana ceny:
    -9%
  3. BTA16-800B YZPST TO-220 1.69
    Do sklepu »
    BTA16-800B YZPST TO-220
    It=16A; Vdrm=800V; Igt=50mA; Odpowiednik: BTA16- ...
    Producent:
    YZPST
    Zmiana ceny:
    -8%
  4. BTA16-800BRG UMW TO-220 1.69
    BTA16-800BRG UMW TO-220
    It=16A; Vdrm=800V; Igt=50mA;
    UMW
    -8%
  5. BTA16-800B SHIKUES TO-220 1.73
    BTA16-800B SHIKUES TO-220
    SHIKUES
    -9%
  6. BTA16-800B SLKOR TO-220 1.75
    BTA16-800B SLKOR TO-220
    SLKOR
    -9%
    BTA16-800BRG Pbf
    BTA16-800B TO220 * Obudowa:TO220
    SŁAWMIR Electronics
    -60%
    Triak; BTA16-800BRG; 16A; 800V; 50mA; TO220; THT; STMicroelectronics; RoHS
    Elektronik
    -15%
  9. TRIAC STMicroelectronics BTA16-800BRG, 1 szt. 3.73
    TRIAC STMicroelectronics BTA16-800BRG, 1 szt.
    Conrad Electronic
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA16-800BRG
    -39%
  10. BTA16-800BRG TRIAC, 800 V, 16 A, 50 mA Standard, TO-220AB 4.35
    BTA16-800BRG TRIAC, 800 V, 16 A, 50 mA Standard, TO-220AB
    16 A Triacs TO-220 Description Available either ...
    reichelt elektronik
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA16-800BRG
    TO-220AB
    GTIN13:
    -10%
  11. BTA16-800BRG 4.50
    BTA16-800BRG
    Triak 16A 800V Igt=50mA TO220AB-Isolated
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -10%
    10+ szt.:
    3.63
    50+ szt.:
    2.71
  12. BTA16-800BRG TO-220 5.12
    BTA16-800BRG TO-220
    Triak; It=16A; Vdrm=800V; Igt=50mA BTA16-800BRG; ...
    ST
  13. BTA16-800BRG 16A standard and Snubberless™ Triacs 7.52
    BTA16-800BRG 16A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface-mount ...
    BTA16-800BRG
    +1.09%
    10+ szt.:
    0.84
    100+ szt.:
    0.74
    500+ szt.:
    0.61
  14. BTA16-800BRG 8.00
    BTA16-800BRG
    Triak; 800V; 16A; TO220ABIns; Igt: 50mA
    TME
    BTA16-800BRG
    -0.37%
    2+ szt.:
    7.45
    5.35
    20+ szt.:
    4.40
    40+ szt.:
    3.65
    50+ szt.:
    3.45
    100+ szt.:
    2.97
    200+ szt.:
    2.67
    500+ szt.:
    2.46
    1000+ szt.:
    2.37
    BTA 16-800BRG 16A 800V Triak RoHS
    TCE
    -10%