  1. BTA212-800B.127 2.48 x30
    Do sklepu »
    BTA212-800B.127
    Triak 12A 800V Igt=50mA TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.13%
    Min. zamówienie:
    30 szt.
  2. BTA212-800B.127 3.12
    Do sklepu »
    BTA212-800B.127
    Triak; 800V; 12A; TO220AB; Igt: 50mA; Ifsm: 95A; ...
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA212-800B,127
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.95%
    3+ szt.:
    2.54
    10+ szt.:
    2.28
    30+ szt.:
    2.02
    100+ szt.:
    1.98
    BTA212-800B
    TRIAK 800V 12A TO-220 BTA212800B/E/D
    Interchip
    TO-220
    +25%